TOP
Burger Store - burger na dowóz w Lublinie

Burger Store – burger na dowóz w Lublinie

Tym razem chcieliśmy spróbować czegoś nowego. Padło na burgera na dowóz. O dziwo na kulinarnej mapie Lublina mamy coraz więcej burgerowni z prawdziwego zdarzenia, więc tym razem postanowiliśmy wypróbować akurat Burger Store. I dobrze się stało, bo natknęliśmy się na nietypowe składniki.

Burger i tylko burger

Ponieważ lokal jest nastawiony wyłącznie na robienie burgerów, nie dostaniemy w nim nic innego – zarówno przy dostawie do domu, jak i stołując się bezpośrednio w lokalu. Dlatego, jeżeli ktoś jest bardzo głodny, powinien wybrać mięso o większej gramaturze (standardowo są dwie opcje: 100 g i 200 g).
Dostawa z Burger Store zajęła około 90 minut (od momentu złożenia zamówienia). Całość została zapakowana do torby z szarego papieru, wyjątkowo pasującej do street foodowych klimatów.

Burger Store opinie burgery na dowózKażdy z burgerów trafił do oddzielnego kartonika i jeszcze został owinięty papierem, co uchroniło go od rozciapania i utraty kształtu. Mięso było grillowane, co widać po charakterystycznej kratce. Jeśli chodzi o bułki to niestety nie były wybitne – nie były chrupkie, za to troszkę gumowate. Znacznie lepiej by było, gdyby dotarły cieplejsze, wtedy na pewno zyskałyby też na smaku.

burgery na dowóz Lublin

Pokaż kotku, co masz w środku

Pierwsza z zamówionych pozycji, Burger Chicken (18 zł duży), miała w sobie mieloną pierś z kury ze szczypiorkiem, pesto z pietruszki, czerwoną cebulę, pomidora, sałatę i trochę rukoli. Najciekawszym składnikiem jest oczywiście pesto z pietruszki, które zostało posiekane razem z serem typu dziugas i orzechami laskowymi. Interesujący, niebanalny smak. Jeśli chodzi o samo mięso, to było ono dość soczyste. Co ciekawe, nie jest to cała pierś z kurczaka, ale mięso mielone drobiowe przyprawione w taki sposób, żeby kotlet przypominał ten bardziej standardowy. Pomiędzy mięsem a bułką znaleźliśmy sos majonezowo-musztardowy.

burgery z kurczakiem Lublin

burgery z kurczakiem na dowóz Lublin fast food online

Drugi z burgerów to Burger Peanut (w składzie: angus z masłem orzechowym, serem, frużelina wiśniowa, pomidor, cebula, sałata, rukola) w cenie 22 zł. Mięso wypieczone, na pierwszy plan wybijał się smak masła orzechowego, który dobrze łączył się ze smakiem mięsa. Słodka frużelina wiśniowa była odczuwalna głównie na obrzeżach, w środku znacznie mniej, choć dobrze się komponowała. Frużelina miała ciekawą konsystencję i duże kawałki wiśni.

smaczne burgery na dowóz Lublin

burgery z wołowiną w Lublinie

Podsumowując, burger na dowóz w Lublinie z Burger Store nie był najgorszy na świecie, ale też i nie wybitny.

Burger Store

ul. Okopowa 14, Lublin

Ceny:

Chicken Burger 18 zł (duży)

Peanut Burger 22 zł (duży)

Burger Store Lublin na Facebooku

Mapka

 

    

«
»